ANTLOX PLUS

HYALURONİK ASİT, AKGÜNLÜK EKSTRESİ,

D3 VİTAMİNİ VE K2 VİTAMİNİ (MENAKİNON 7)  içeren tablet takviye edici gıda

ANTLOX PLUS (30 tablet)

HYALURONİK ASİT, AKGÜNLÜK EKSTRESİ, D3 VİTAMİNİ VE K2 VİTAMİNİ (MENAKİNON 7)  içeren tablet takviye edici gıda

Kullanım Yeri

Hyalüronik asit; İlerleyen yaş ve travma nedeniyle vücuttaki hyalüronik asit azalır. Buna bağlı olarak eklemlerde aşınma, yıpranma, eklem ağrısı, ciltte ise kırışıklıklar, canlılığını, elastikiyetini ve nemini kaybetme gibi sonuçlar görülür.

Akgünlük (boswellia);  Boswellia serrata ağacından alınan bir bitki özüdür. Eklem fonksiyonu için yararlıdır.

D3 vitamini, vücudun tüm hücrelerini, bağışıklık ve kas sisteminini güçlenmesine Takviye Edici Gıda olarak yardımcı olur. Vücuttaki kemik yapısı yaş ve travmaya bağlı olarak değişime uğrar.

K2 vitamini, K vitaminin bir alt fonksiyonudur. K2 vitaminin en önemli olan formlarından biri MK-7’dir. K2 vitamini kalsiyum iyonlarının kemiklerde depolanmasında rol oynar.

Kullanma şekli:

Yetişkinler içindir. Tavsiye edilen günlük alım miktarı 1 tablet şeklindedir. Bol su ile yemeklerden önce veya yemeklerle birlikte alınması tavsiye edilir.

Uyarılar:

Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.